Hakkımızda

1989 dan beri hizmette mükemmeliyetçililik olarak sizler için en iyisini ve en sağlam olanını ekonomik olarak tasarlayıp yapan Vip Yapı Otomasyon güçlü ekip ve ekipmanlarıyla günü her saatinde (7/24) servis ihtiyaçlarına cevap verebilmektedir.

Kurulduğumuz günden beri kaliteli ürün ve güvenilir hizmet alt yapısı ile satışlarımıza devam ederek, kurumsal firmaların tercih ettiği bir işletme olarak büyüyen firmamız her gün kendini iş azmiyle yenileyerek çalışmalarını sürdürecektir.

Yıllar içinde edindiğimiz bilgi birikimi ile ürünlerin ithalat ve ihracatı konusunda her geçen gün uzmanlaşan firmamız; ihtiyaçlarınıza yönelik en güvenilir firma olma yolunda ilerlemektedir.

Vip Yapı Otomasyon sektöründe uzun yıllar boyunca edindiği sektöre bilgi tecrübeleri yarına taşımayı ve sektöründe öncü ve belirleyici olmayı hedeflemektedir. Bu bağlamda sloganını ‘’ Hedef hayatını Kolaylaştırmak’’ olarak belirlemiştir.

Misyonumuz

Vizyonumuz doğrultusunda her türlü ticari, ahlaki, hukuki kurallara saygılı ve bu kuralları harfiyen yerine getiren; müşterilerine, çalışanlarına ve ilişki içerisinde bulunduğu tüm kesimlere katkılarını sürekli olarak geliştiren, dinamik ve devamlı bir organizasyon olmaktır. Teknoloji ve yenilikleri takip ederek güncel kalmak, sahip olduğu kaynakları ülke ve paydaşları yararına değer yaratacak şekilde etkin yönetmek, müşteri beklenti ve taleplerine en kısa sürede cevap vererek müşteri memnuniyetini her zaman daha ileriye taşımak.

Vizyonumuz

Akılda kalıcı yenilikler yaparak fark yaratmak, kaliteyi ve kalite felsefesini işletmemizin tüm personelinin yaşam felsefesi haline getirmek ve kaliteli ürün ve hizmetleri ekonomik aliteli, güvenilir ve nitelikli hizmet sunarak, müşterilerimizin istek ve beklentilerini en üst düzeyde yerine getirmek, müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyetini sağlamaktır.